دوئل | پایگاه معرفی وکلا

وکلا محترم با دوئل صفحه اختصاصی خود را ایجاد کنید | دوئل معرف شماست

خانه / قوانین و مقررات سایت دوئل

قوانین و مقررات سایت دوئل

قوانین و مقررات سایت دوئل

عضویت در این سایت مستلزم داشتن پروانه وکالت دادگستری یا فعالیت حرفه ای در یکی از زمینه های حقوقی میباشد .
قبول عبارت « شرایط را مطالعه کرده و مقررات را قبول دارم » به منزله بررسی تمام محتویات این صفحه و پذیرش شرایط مندرج در این توافق‌نامه تلقی شده و به اندازه امضای دست نویس الزام آور خواهد بود .

مشاوره حقوقی و پرداخت آنلاین

مشاوره در این سایت به منزله مشاوره در دفتر وکالت وکیل میباشد و مسئولیت هر گونه سوء مشاوره و یا ورود خسارت به کاربران بر عهده مشاور میباشد .
وکلا موظف هستند پس از پرداخت حق المشاوره ظرف مدت حداکثر ۲۴ ساعت به سوالات کاربران پاسخ دهند در غیر اینصورت وجه پرداختی مسترد خواهد شد .
تمامی اعضا میتوانند هزینه خدمات و حق المشاوره را به دلخواه خود تعیین نمایند . ولی پس از پرداخت حق المشاوره بایستی حداکثر ظرف ۲۴ ساعت به سوالات کاربران پاسخ دهند . در غیر اینصورت با اعلام نارضایتی کاربر یا به تشخیص مدیریت وجه پرداختی به حساب کاربر محترم مسترد خواهد شد . تغییرات عطف به ماسبق نمی شود و فقط برای مشاوره های آینده لحاظ خواهد شد .
تمام قیمت ها در سایت به تومان میباشد .
تعهد می نمایم در مدت زمان اعلام شده پاسخ مشاوره ها را ارائه نمایم.
هرگونه تأخیر یا عدم پاسخگوئی به سوالات در مهلت اعلام شده مشمول بازپرداخت به نفع کاربر میباشد . چنانچه امتیاز پروفایل و عملکرد وکلا نشانگر نارضایتی و ارائه اطلاعات غیر واقعی باشد بمنزله لطمه به اعتبار سایت تلقی شده و امکان حذف پروفایل وجود دارد .

اشتراک اسناد و کپی رایت

عضو متعهد به رعایت مقرات مربوط به کپی رایت در خصوص اسناد و لوایح همکاران هست و تعهد می نماید ، صرفا اسناد و مکاتبات خود را در سایت به اشتراک بگذارد . در صورت گزارش ذینفع پروفایل متخلف تا رفع علت مسدود خواهد شد .
عضو تعهد می نمایند در خصوص محتویات اسناد به اشتراگ گذاشته شده جهت فروش ، اطلاعات صحیح به کاربران ارائه شود . بمنظور اطمینان ازقانونی بودن یا صحت محتوای اسناد ( ارتباط محتوا با عنوان سند و توضیحات ارائه شده ) و عدم استفاده از اسناد سایرین هرگونه بازبینی اسناد برای مدیریت سایت مجاز می باشد .
چنانچه محتوای اسناد فاقد مشخصات لازم در توضیحات مربوطه باشد و عضو از این طریق وجوهی تحصیل نماید ، هرگونه جبران خسارت و بازپرداخت وجوه یا احتمال تحقق جرم کلاهبرداری تابع قوانین و مقررات موضوعه خواهد بود .
بمنظور جلوگیری از نقض کپی رایت حتی الامکان تمام اسناد و لوایح ،بصورت pdf و با لینک وبلاگ و بسایت ویا با مشخصات عضو به اشتراک گذاشته میشود و در غیر اینصورت هیچگونه مسئولیتی در قبال استفاده غیر مجاز از لوایح دفاعی وجود ندارد .
هرگونه سوء استفاده از اسناد همکاران غیرمجاز بوده و پروفایل متخلف بدون اطلاع قبلی مسدود خواهد شد و در این موارد بازرسی احتمالی از طرف مدیریت سایت جهت جلوگیری نقض کپی رایت را قبول دارم .
و در صورت استفاده دیگران از اسناد شما و یا به اشتراک گذاری آنها در سایر پروفایل ها بلافاصله مراتب را گزارش خواهم نمود و در صورت عدم رعایت مقررات مسئولیت هر گونه سوء استفاده بر عهده خود عضو خواهد بود .
عضو به حفظ اسرار و اطلاعات کاربران هست و ازافشای اسرار آنان خودداری خواهد نمود . بمنظور حفظ اسرار موکلین و اطراف دعوی اسناد با حذف نام خانوادگی و آدرس طرفین دعوی به اشتراک گذاشته خواهد شد.

مطالب پروفایل

مدیریت سایت دوئل در قبال اطلاعات اعلام شده در پروفایل هیچ مسئولیتی ندارد ومسئولیت فعالیت‌ها و خسارات مادی یا معنوی ناشی از مطالب پروفایل و مشاوره ها در قبال اشخاص ثالث وبطور کلی مسئولیت درج هرگونه مطالب ، تخطئه یا تخریب بر عهده نویسنده مطلب خواهد بود .
مطالب وبلاگ عمدتا نقد و بررسی آرای دادگاهها و ارائه مطالب و خدمات حقوقی بوده و از انتشار هر گونه مطالب خلاف قوانین خودداری خواهم نمود. در اینگونه موارد مدیران سایت ضمن مسدود کردن پروفایل مورد نظر هیچگونه مسئولیتی در مقابل صاحب پروفایل ندارند .

موارد ممنوع

توهین، لطمه به حیثیت دیگران، تمسخر، تهدید، ابراز تنفر، افترا یا اتهام نسبت به کاربران دیگر، مسئولان سایت و یا اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر.
ارسال مطالب اهانت‌آمیز در ارتباط با مذاهب، اقوام و نژادها یا باورهای معنوی دیگران و نوشتن توصیه‌ های منفی و تخریب‌آمیز .
ارسال هر گونه مطلبی که ممنوعیت یا محدودیت قانونی داشته باشد (اعم از مطالب دارای کپی رایت، مطالب محرمانه‌ی دولتی یا نظامی، اسرار تجاری شرکت‌ها، اطلاعات خصوصی افراد ، تبلیغ تروریسم، تبلیغ برای گروه‌ها یا مذاهبی که در ایران غیرقانونی شناخته می‌شوند .)
ارسال هر نوع پیام سیاسی به کاربران دیگر برای تبلیغ یا تخریب یک حزب، کاندیدا یا جریان سیاسی .
تبلیغ هر گونه فعالیت تجاری غیرقانونی (به ویژه بازاریابی هرمی) و یا تبلیغ برای فروش کالاها یا خدماتی که از نظر قوانین ایران غیرمجاز محسوب می‌شوند.
هر گونه استفاده، ذخیره‌ سازی و یا بازنشر تصاویر یا مشخصات یا اسناد کاربران یا وکلا یا مطالب منتشر شده در بخش‌های مختلف سایت در هر جای دیگر خارج از سایت
تلاش برای نفوذ به سایت و یا تخریب اطلاعات موجود در سایت وهر گونه استفاده‌ی دیگر از سایت به جز امکاناتی که به طور مشخص برای این منظور در سایت در نظر گرفته شده است.

حیطه‌ی مسئولیت مدیریت سایت

مدیریت سایت تمام تلاش خود را برای ایجاد یک محیط ایمن و متناسب با استانداردهای متعارف جهانی به کار می‌گیرند و از بهترین امکانات موجود برای میزبانی و پشتیبانی اطلاعات استفاده می‌کنند. در عین حال در مورد هر گونه ادعای خسارت ناشی از استفاده از این سایت – اعم از اینکه ناشی از استفاده‌های متعارف باشد یا موارد اضطراری مانند وقفه در خدمات، هک شدن سایت، از بین رفتن تمام یا بخشی از اطلاعات، قطع بعضی از خدمات، یا بسته شدن سایت – هیچ گونه مسئولیت حقوقی نمی‌پذیرند.
سایت دوئل یک بستر ارتباطی است و مسئولیت فعالیت‌ها و مطالب منتشر شده در پروفایل‌ها یا بخش‌های دیگر سایت بر عهده‌ی خود کاربران است. مدیریت سایت هیچ‌گونه مسئولیت حقوقی و یا اخلاقی در مقابل کاربران یا اشخاص ثالث، شرکت‌ها و یا سازمان‌ها یا مراجع قضایی در خصوص ارتباطات انجام شده یا مطالب نوشته شده توسط کاربران نمی‌پذیرد.

عناوین اطلاع رسانی

عناوینی که برای پوشش اطلاع رسانی سوابق وکلای دادگستری مجاز میباشد شامل : تحصیلات رسمی دانشگاهی حقوقی، تحصیلات و سوابق علمی غیر حقوقی یا غیر دانشگاهی ، دوره های تخصصی حقوقی در داخل یا خارج کشور، اطلاعات و سوابق کاری و تخصصی ، سمتهای حقوقی دستگاههای دولتی یا غیر دولتی یا شغل قضائی که قبلا به آن اشتغال داشته مشخصات وکلایی که در دفتر وکالت همکاری دارند. تألیفات و آثار مکتوب شامل عنوان و خلاصه مطالب مربوط به کتابها، مقالات و سایر تألیفات اسناد و مکاتبات و سوابق پرونده ها شامل دادخواستها ، لوایح دفاعی ، دادنامه های بدوی و تجدید نظر و …

نحوه اطلاع رسانی

اطلاع رسانی کارکردی به منظور شناساندن وظیفه وکیل و در حدی که اطلاعات ضروری را به عموم برساند، مجاز میباشد. این اطلاع رسانی باید منطبق با واقعیت بوده، اسرار وکالتی را محترم شمرده و با نزاکت همراه باشد.
تعهد می نمایم از ارائه هر گونه مطالب و عناوین علمی و یا سمت های شغلی غیر واقعی خودداری نمایم .
محتوای پروفایل وکیل ، باید به گونه ای باشد که اسرار حرفه ای و نیز حیثیت و شرافت شغل وکالت را رعایت کند.
جهت رعایت حقوق کاربران و اشخاص ثالث مشخصات خود را کامل و ودقیق ارائه نموده و تأیید می‌کنم که تمام مشخصاتی که در پروفایل خود ارائه کرده ام صحیح است . اطلاعات ضروری پروفایل خود را تکمیل نموده و از اسامی غیرواقعی، مستعار یا مخفف در پروفایل خود استفاده نخواهم نمود .

تسویه حساب

ارائه تسویه منوط به رعایت مقررات سایت خواهد بود و وکیل متعهد است تمام اطلاعات مربوط به پرداخت ،از جمله شماره حساب بانکی را بطور صحیح ارائه نماید .
کارمزد خدمات سایت ،شامل : هزینه پشتیبانی و خدمات پیامک و هزینه میزبانی سرور و هزینه های تبلیغاتی و خدمات بانکی ، به قرار ذیل میباشد و موقع تسویه کسر شده و بقیه وجه به شماره حساب اعلام شده واریز خواهد شد:
%۲۰ برای تا مبلغ ۱۰۰ هزار تومان (تا ۰۰۰‚۱۰۰ تومان)
%۱۵ برای مبالغ بیش از ۱۰۰ هزار تا ۵۰۰ هزار تومان (۰۰۱‚۱۰۰ تومان تا ۰۰۰‚۵۰۰ تومان)
%۱۰ برای مبالغ بیش از ۵۰۰ هزار تومان (۰۰۱‚۵۰۰ تومان تا …..)
وجوه واریزی پس از کسر کارمزد سایت حداکثر ظرف ۲ روز کاری به حساب بانکی وکیل واریز خواهد شد.
پرداخت های مربوط به مشاوره و فروش اسناد صرفا از طریق درگاه بانکی سایت میباشد و در صورت فعالیت کارت به کارت وکیل موظف است حق عضویت را به میزان دوبرابر پرداخت نماید ، در صورت مشاهده تخلف پروفایل وکیل حذف خواهد شد .

حذف پروفایل

در صورت نقض مقررات یا عدم پاسخگوئی به سوالات کاربران امکان قطع ارتباط و مکاتبه وجود دارد و چنانچه مجموع امتیازات یا نظرات کاربران نشانگر نارضایتی باشد ، پروفایل عضو بکلی حذف خواهد شد .
کاربران هر زمان می‌توانند درخواست اصلاح یا حذف اطلاعات و حتی حذف پروفایل خود ازطریق فرم تماس و یا ارسال ایمیل به آدرس info@2ll.ir تماس بگیرند.